دکوراسیون جشن تولد و روز جشن

9

دکوراسیون جشن تولد ؛ با این ایده ها یک شب به یاد ماندنی رقم بزنید!

دکوراسیون جشن تولد ، یکی از خاص ترین اتفاقاتی است که هر سال برای عزیزان ما تکرار می شود. چنین اتفاقی اگر به زیباترین شکل ممکن بیفتد، می تواند خاطره انگیز شود و تا ابد در ذهن کسی که دوستش داریم، بماند. برای این که یک تولد خاطره انگیز شود، باید جزئیاتش را مورد توجه قرار داد. جزئیات در جشن تولد هم تا حد زیادی شامل نحوه دکوراسیون می شوند. آیا می خواهید درباره این جزئیات بیش تر بدانید؟ اگر این طور است تا پایان این مطلب با معماری و زندگی همراه باشید.

ابتدا یک تم برای جشن در نظر بگیرید

پیش از هر کاری واجب است یک تم برای جشن تولد در نظر داشته باشید. سعی کنید تمی را انتخاب نمایید که با روحیه فردی که برایش جشن می گیرید، هماهنگی دارد. حال این تم می تواند هر تمی باشد، مثل تم اکشن، رمانتیک، تخیلی یا هر چیز دیگر. مهم این است که درست انتخاب کنید.

تزئینات جشن را از ورودی آغاز کنید

ورودی فضا باید با حال و هوای جشنی که قرار است برگزار شود، هماهنگ باشد. سعی کنید نمونه کوچکی از تم کلی جشن تولد را روی درب ورودی نیز پیاده کنید. با این کار، جشن تولدی که می گیرید از ورودی شروع می شود و دعوت کننده به نظر می رسد.

عکس ها را از بادکنک آویزان کنید

از آن جا که بادکنک های هلیمی این روزها به پای ثابت تولدها تبدیل شده اند، شاید بد نباشد استفاده ای که از آن ها می برید را به حداکثر برسانید. شما می توانید از این بادکنک ها برای به نمایش گذاشتن عکس های خاطره انگیز فردی که قرار است برایش جشن تولد بگیرید، استفاده نمایید. کافی است عکس ها را از بادکنک ها بیاویزید.

از آویزهای رنگی مختلف استفاده کنید

چه جشن تولد را در خانه برگزار کنید و چه در فضای باز، می توانید از آویزهای رنگی برای زیباتر کردن چیدمان بهره ببرید. هزاران آویز جشن تولد وجود دارند که می توان به صورت آماده تهیه کرد یا حتی برخی را با کمی حوصله درست کرد. سعی کنید به دنبال آویزهای منحصر به فرد باشید.

در انتخاب رنگ بادکنک ها دقت کنید

هارمونی و تناسب رنگ، چیزی است که در مطلوب به نظر رسیدن دکوراسیون جشن تولد، نقش بسیار مهمی ایفا می کند. بادکنک ها نیز با توجه به این که بخش مهمی از دکوراسیون تولد را به خود اختصاص می دهند، باید به نحوی انتخاب شوند که رنگشان در تناسب با هم باشد. مهم نیست چه رنگ هایی را ترجیح می دهید؛ فقط به هماهنگی آن ها توجه کنید.

برای محل قرارگیری کادوها فکری کنید

خیلی خوب است که در هر جشن تولدی، محل مخصوص قرار گرفتن کادوها مشخص باشد. وقتی یک جای مخصوص برای قرار دادن کادوها تعیین کنید، نظم و ترتیب جشنتان بیش تر می شود و هر کسی می تواند بدون سردرگمی کادویش را در جای مخصوص قرار دهد.

روی تزئین خوراکی ها وقت بگذارید

برای تزئین خوراکی ها نیز به اندازه چیدمان جشن تولد وقت بگذارید. ابتدا نوع خوراکی هایی که می خواهید سرو کنید را مشخص کرده و سپس به تزئین آن ها فکر کنید. استفاده از بسته بندی های شکیل و زیبا می تواند ایده خوبی باشد. می توانید از ایده هایی مثل پاپیون زدن نی و قرار دادن شیرینی ها روی تابلو نیز استفاده کنید.

مثل یک تیم حرفه ای نورپردازی کنید

نورپردازی از فاکتورهای تاثیرگذار در جذابیت دکوراسیون جشن تولد به شمار می رود. یک جشن تولد با دکور فوق العاده بدون نورپردازی حتما چیزی کم خواهد داشت. استفاده از نورهای نئونی و خیره کننده، پیشنهاد ما به شماست. سعی کنید فضا را با کمک این نورها هیجان انگیز کنید.

پویانو

نظرات بسته شده است.

Phasellus sit Donec Praesent ut libero libero
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .