درآمد منطقی از #ارزهای_دیجیتالی برای #معماران

?درآمد منطقی از #ارزهای_دیجیتالی برای #معماران
?ارز دیجیتال چیه ؟


#ارز_دیجیتال از فرایند حل کردن معادلات ریاضی توسط #کامپیوتر (ماینینگ، Mining) به دست می آید که یکی از رایج ترین این ارزها #بیتـــکوین (Bitcoin) هست. در روش پیشنهادی ما شما به کامپیوترهای گران قیمت و کارت های گرافیک قوی نیاز ندارید.
در این روش شما به جای استفاده از #گوگل_کروم یا فایرفاکس از #مرورگـــر Cryptotab استفاده خواهید کرد و همزمان با اینکه شما در حال وب گردی یا تماشای آنلاین فیلم و … هستید ؛ حداکثر 50 درصد CPU شما درگیر ماینینگ خواهد شد و برای شما سودآوری خواهد داشت.
شما می توانید مرورگر کریپتــوتب رو باز بذارید تا #ماینینگ را انجام دهد، ولی زمانی از مرورگر استفاده میکنید 2 الی 3 برابر درآمد بیشتری به شما می دهد چون هدف نهایی سازندگان این مرورگر رقابت با مرورگرهایی مثل کروم می باشد و استفاده ی روزمره ی شما از Cryptotab باعث میشود سازندگان این مجموعه به اهداف خود دست یابند.

?درآمــد در مرورگـــر Cryptotab به 2 عامل وابسته ست :
1- قدرت #CPU شما و در نتیجه ماینینگ شخصی شما
2 – افرادی که شما به کریپتوتب دعوت می کنید و افرادی که در ادامه #دوستان شما به کاربران کریپتوتب دعوت می کنند.

برای شروع فقط نیاز هست که این مرورگر 1 مگابایتی رو از این لینک دانلود کنید و بعد از باز کردن مرورگر ؛ با اکانت Gmail وارد مرورگر بشید و از این به بعد هر زمان که به مرورگر نیاز داشتین از cryptotab استفاده کنید. یک گزینه ی نارنجی رنگ همیشه در بالا سمت راست مرورگر شما وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید به صفحه ی درآمد خودتون برسید.

?بعد از اینکه به درآمد ارزی حداقل 10 سنت (یک دهم دلار) رسیدید می توانید با ایجاد #رایگان یک کیف پول بیت کوین (Wallet) درآمد خود را به آن انتقال دهید و در نهایت با هماهنگی با یک #صرافی آنلاین ایرانی درآمد خود را به تومان تبدیل کنید.

???در نهایت 3 نوع نگاه در مقابل مرورگـــر Cryptotab وجود دارد:

?نگـــاه اول – (بی تفاوت) بیخیال اینا همش کشک ه ! برای چی به من پول بدن ؟
?نگـــاه دوم – (واقع بین) میتونه بهم کمک کنه که توی این شرایط به درامدم اضافه بشه
?نگـــاه سوم – (آرمان گرا) تمومه ! رفتم که استعفا بدم از کارم ! من سر همین ماه راحت 1000 دلار رو زدم !
تیم نگارنده با نگاه اول حدود دو ماهی رو بی تفاوت به کریپتــوتب گذروند. بعد از مشاهده ی پیشرفت و درآمد دوستان و البته افزایش چشم گیر قیمت دلار به نگاه دوم تغییر موضع داد و در طول یک هفته ای که این نرم افزار بررسی و اجرا شد، 5 دلار با کمترین دردسر درآمد کسب شد.


لینک دانلود
https://get.cryptobrowser.site/3598187

اطلاعات بیشتر و ارتباط با ادمین
@archalife2018

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ