خانه دوم ، دفتر کاری منحصر به فرد در هالیوود

خانه دوم ، دفتر کاری منحصر به فرد در هالیوود

فعالیت کاری امروزه زمان زیادی را در زندگی افراد کارمند به خود اختصاص داده است بنابراین مانند خانه دوم نقش زیادی در فعالیت های کاری و سلامتی جسمی و روحی کاربران خواهد داشت.  مبنای طراحی این دفتر کار به عنوان فضایی با نام خانه دوم در هالیوود ، holLA ، در یک سایت ۹۰۸۰۰ فوت مربعی شامل دو ساختمان و در سال ۱۹۶۴ توسط پل ویلیامز ، اولین معمار شناخته شده آفریقایی-آمریکایی طراحی شده است.

این ساختمان دارای نگاه Neocolonialism  کلاسیک در لس آنجلس است در این ساختمان موجود ۳۲۰ حوزه در طبقه همکف و دفاتر اضافی با ۲۰۰ فضای کار در طبقه اول قرار دارد که دارای امکانات مشترکی از قبیل کافه ، بار ، رستوران ، سالن کنفرانس و رویدادها ، مناطق استراحت و تراسهای باز ، در اطراف ساختمان می باشد.

 چهار فرم مختلف از شکل بیضی ۶۰ دفتر ییلاقی با ۴ اندازه مختلف را ایجاد می کند و دیوارهای خمیده شفاف به نمای افقی ۳۶۰ درجه اجازه می دهد تا فضا و افراد  با گیاهان به تعامل بپردازند.

فضاهای داخلی در این پروژه خیلی مورد توجه قرار نگرفته و تمرکز اصلی آن در فضای بیرونی است در واقع در خانه دوم هالیوود ، به جای آوردن باغ در داخل دفتر ، دفتر به باغ آورده شده است. ۶۰ دفتر مستقل توسط گلخانه ها احاطه شده اند که بیش از ۱۰،۰۰۰ پوشش گیاهی و درخت ، پروانه ها ، مورچه ها ، زنبورها ، سنجاب ها … را شامل شده که  همچنین با انسان ها در یک فضا قرار می گیرند مسیرهای چوبی و بتونی از باغ با گیاهانی فضا را تغییر داده و  بیانگر این شعار است که اگر می خواهید جهان به مکان بهتری تبدیل شود ، به خودتان نگاهی بیندازید و سپس تغییر دهید.

تمام آبهای موجود در محل در دو مخزن جمع آوری شده و در مجموع ۳۷۰۰۰ گالن ظرفیت ذخیره سازی برای آبیاری استفاده می شود. این دفتر کار برای داشتن چشم انداز به جای ۷۰،۰۰۰ فوت مربع  ۹۰.۸۰۰ فوت مربع از مکان اصلی را به جای پارکینگ به  باغ اختصاص داده است. این یکی از معدود تحولات در تاریخ است که ردپای محیط داخلی را به محیط طبیعی برگردانده است.

 

آرل
منبع:آرک دیلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 49 = 51

Sed mi, sed id felis eget
Open chat
1
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .
Powered by