خانه/دفترکار ما در حال ساخت است و هنوز کامل نشده ،آیا می توانید آن را برایمان طراحی کنید؟

0 1

خانه/دفترکار ما در حال ساخت است و هنوز کامل نشده ،آیا می توانید آن را برایمان طراحی کنید؟

 

بله، اگر پروژه شما در مرحله سفت کاری است ما می توانیم طراحی داخلی و دکوراسیون آن را برای شما انجام دهیم. تنها چیزی که نیاز است نقشه های دقیق مهندسی است که توسط مهندس معمار شما طراحی شده است یا در اختیار پیمانکار شماست و حداقل ۴ الی ۶ عکس دقیق که جزئیات کار را برای ما روشن کند.
اگر هنوز ساختمان شما ساخته نشده باشد، یا اینکه فقط اسکلت آن اجرا شده است، نیز می توانید طراحی آن را شروع کنید. ما می توانیم علاوه بر طراحی داخلی فضاها، در انتخاب مصالح و متریال های سقف ، کف و دیوارها و طراحی بخش های تزئینی اتاق ها مثل کتیبه ها، طراحی شومینه، طراحی سقف کاذب ها و… نیز پیشنهاداتی برای شما داشته باشیم. ما طراحی را براساس نقشه ها و اطلاعات فنی تکمیل می کنیم و به صورت نقشه های اجرایی به شما ارائه می کنیم که می تواند در اختیار پیمانکار و سازنده قرار گیرد. اما برای چیدمان و دکوراسیون فضاها باید منتظر بمانیم تا بنای شما تکمیل شود و آنگاه مجددا کار ما ادامه پیدا میکند. در اینگونه پروژه ها معمولا ما با پیمانکار شما در ارتباط قرار میگیریم تا طرح دقیق تر هدایت و اجرا شود.

طرح نهایی را دریافت کردم ، اما سوالاتی وجود دارد. چکار کنم؟

طراحی یک موضوع کاملا شخصی است و هر فرد سلیقه متفاوتی دارد. به همین دلیل طراحان ما تمام تلاش خود را خواهند کرد تا بیشترین حد ممکن به سلیقه شما نزدیک شوند، خواسته ها و نیازهای شما را برآورده کند و یا اگر نظر متفاوتی با شما دارند، با دلیل فنی یا هنری آنرا برای شما تشریح کنند. ما هدفمان اینست که خانه رویاهایتان را برای شما بسازیم.

شما ظرف مدت ۳۰ روز پس از دریافت طرح نهایی پروژه تان،  می توانید هر سوالی که داشته باشید را از ما بپرسید، اگر ابهامی در طرح وجود دارد یا مایلید توضیحات طراح را در مورد کاری که انجام داده است بشنوید با ما تماس بگیرید. این را هم اضافه کنیم که خیلی خوشحال می شویم اگر ما را در جریان نتیجه کار قرار دهید و با ارسال تصاویر دکوراسیون جدیدتان به ما بگویید که نتیجه کار چطور از آب درآمده است. ما بسیار شادمان میشویم آن را ببینیم. برای شنیدن درخواست شما و یا هر نوع خدمات پشتیبانی و هر نقطه نظری که داشتید  روی ما حساب کنید!

مشاوره دکوراسیون و بازسازی در معماری و زندگی 09369389646

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

vulputate, quis dapibus sit nunc Donec tristique porta. ultricies mattis dolor amet,
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .

(تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری کوتاه مدت است با تبلیغات در معماری و زندگی بیشتر دیده شوید )