حل برای پاک کردن کش بر روی آیفون و آی پد اپل

0 9

4 راه حل برای پاک کردن کش بر روی آی فون و آی پد

دستگاه های اپل با سیستم عامل iOS یک مقدار زیادی برای ارائه به یک کاربر. نرم افزار در حال اجرا در چنین دستگاه جمع آوری اطلاعات و ذخیره آن برای استفاده در آینده. برخی از جزئیات در یک حافظه به نام کش که از آن اطلاعات را می توان به سرعت بازیابی ذخیره می شود.

با این حال، به عنوان پیشرفت زمان، برنامه ممکن است شروع به اشغال فضای بیشتر و کاهش سرعت و بهره وری از دستگاه. اما دستگاه های اپل خوب در این معنی که برنامه های در حال اجرا در پس زمینه حافظه کش اختصاص داده شده نیست، و بسته شدن برنامه آن متوقف می شود از استفاده از هر ذخیره سازی بیشتر.

حتی پس از آن، دانستن اینکه چگونه به پاک کردن حافظه بر روی آی فون شما کمک خواهد کرد عملکرد دستگاه خود را سریع. در پاراگراف های بعدی، شما پیدا کردن چگونه به پاک کردن حافظه بر روی آی فون و بهینه سازی دستگاه های iOS خود را به انجام سریع تر.

قسمت 1: راه حل یک مرحله برای پاک کردن کش و فضای آزاد در آیفون / آی پد

اگر شما با استفاده از یک آی پد یا آی فون برای مدتی در حال حاضر بوده است، شما را پیدا خواهد کرد آن را تحریک کننده زمانی که دستگاه خود را IOS کندتر از حالت طبیعی است. اگر چه می تواند دلایل متعددی برای پاسخ کند از دستگاه شما وجود دارد، برنامه های درحال اجرا بر روی دستگاه شما می توانید یک مقدار قابل توجهی به آن کمک می کند.

  • نرم افزار تولید مقدار زیادی از داده های ناخواسته و چندین فایل در کش که حافظه دستگاه شما را در گیر خواهد شد.
  • لغو یا دانلود ناقص فضای بی ارزش مصرف اگر چه آنها از اهمیت عملی است.

به منظور بهینه سازی عملکرد دستگاه شما، شما نیاز به تمیز کردن کش، کوکی ها و داده های ناخواسته در آن به طور منظم. یک ابزار به نام dr.fone – پاک کردن (سیستم عامل iOS) که کار را برای شما انجام خواهد داد.

این آسان برای استفاده و برنامه بزرگ است که سیستم خود را با تمیز کردن فایل های نرم افزار تولید شده، فایل های ورود، فایل های موقتی و فایل های ذخیره شده بهینه سازی شده است. این بسیار ساده است و اجازه می دهد تا کاربر برای انتخاب از خارج از شش دسته، نوع فایل ها حذف شود.

dr.fone – پاک کردن (سیستم عامل iOS)

راه حل یک مرحله به پاک کردن کش و فضا انتشار در آیفون / آی پد

  • آزاد کردن فضای و تمیز داده های ناخواسته در سیستم عامل iOS و برنامه های
  • کاهش اندازه تصویر بدون تاثیر کیفیت خود را
  • به طور دائم پاک کردن اطلاعات آی فون خود را
  • پشتیبانی از آی فون X / 8 (به علاوه) / آی فون 7 (به علاوه) / iPhone6s (به علاوه)، آی فون SE و آخرین در iOS 12 به طور کامل!New icon
  • به طور کامل با ویندوز 10 یا Mac 10.13 سازگار

آموزش دقیق در مورد نحوه پاک کردن کش در آیفون / آی پد

مرحله 1: دانلود و نصب dr.fone – پاک کردن (IOS). سپس، شروع به این ابزار و کلیک بر روی گزینه “پاک کردن”.

مرحله 2: با استفاده از کابل USB برای اتصال اپل iPhone یا iPad خود را به کامپیوتر، و انتخاب گزینه “در iOS بهینه ساز”.

مرحله 3: در رابط کاربری جدید که بالا میآید، انتخاب خدمات تمیز کردن مورد نیاز، و کلیک بر روی “شروع اسکن”.

مرحله 4: پس از اسکن کامل است، بر روی “پاک کردن” برای پاک کردن کش در آی فون.

 

مرحله 5: هنگامی که پاکسازی انجام شده است، نرم افزار را به مقدار حافظه آزاد نمایش و دستگاه iOS خود را برای عملکرد بهتر بهینه شده است. همه که مورد نیاز است برای پاک کردن کش اپل آی فون خود را / آی پد و کامپیوتر می باشد. کار انجام شده است.

قسمت 2: چگونه برای پاک کردن کش سافاری در آی فون / iPad?

برنامه صفری در هر آیفون یا آی پد طراحی شده است به منظور افزایش تجربه کاربر و مرور برای کاربران آن آسان است. این اجازه می دهد کاربران iOS برای دسترسی به خدمات اینترنت به راحتی در حالی امن است. کاربران حتی می توانند نشانه ها را اضافه برای بازیابی یک صفحه وب را به شیوه ای سریع است. برای انجام تمام این، برنامه سافاری در دستگاه شما ذخیره اطلاعات در حافظه پنهان خود را به طوری که می توان آن به سرعت قابل دسترسی است. اما برای برخی از دلیل، اگر شما مایل به حذف آن به فضای آزاد بر روی آی فون، در اینجا این است که چگونه برای پاک کردن کش آیفون از دستگاه های خود را. مراحل زیر آورده شده به پاک کردن سافاری کش از آی فون خود را یا آی پد با استفاده از تنظیمات برنامه بر روی دستگاه خود را دنبال کنید.

مرحله 1: باز کردن برنامه تنظیمات

راه اندازی “تنظیمات” برنامه بر روی دستگاه iOS که در آن شما می خواهید برای پاک کردن حافظه پنهان صفری. تنظیمات آیکون چرخ دنده در یک پس زمینه خاکستری است و می تواند در صفحه نمایش دستگاه خود را یافت.

مرحله 2: “صفری” گزینه را انتخاب کنید

به پایین بروید از طریق گزینه های و پیدا کردن “صفری” گزینه است. در حال حاضر، شیر بر روی “سافاری” گزینه ای برای باز کردن آن.

مرحله 3: شیر در “تاریخچه پاک و وب سایت داده”

در صفحه جدید، در پایین حرکت به پایان برای پیدا کردن گزینه “پاک کردن تاریخچه و وب سایت داده”. بر روی این گزینه ضربه بزنید. اگر شما با استفاده از یک آی پد، این گزینه در سمت راست دستگاه خود را در دسترس خواهد بود.

گام 4: روند پاکسازی اعلام می

در پاپ آپ که به نظر می رسد، شیر بر روی “پاک کردن” گزینه ای برای اعلام پاکسازی کش در دستگاه شما.

قسمت 3: چگونه برای پاک کردن کش برنامه بر روی آیفون / آی پد از settings?

این است که تنها سافاری برنامه نیست که مصرف فضای ذخیره سازی برای بهبود تجربه کاربر و عملکرد نرم افزار سریع تر اما تقریبا تمام برنامه های دیگر که شما بر روی دستگاه iOS خود را نصب برخی از حافظه علاوه بر حجم دانلود آن مصرف می کند. اگر شما هر گونه مشکل با یک برنامه خاص غیر از سافاری روبرو هستند، شما ممکن است فکر می کنم که پاک کردن حافظه پنهان برنامه را به شما برخی نفع. اما از آن است که در مورد دستگاه های iOS به عنوان حافظه پنهان برنامه نمی تواند بدون پاک آن پاک کند. شما می توانید فضای در آی فون با حذف و نصب مجدد نرم افزار رایگان. بنابراین در اینجا این است که چگونه برای پاک کردن کش آیفون از تنظیمات برنامه.

مرحله 1: باز کردن برنامه تنظیمات

راه اندازی “تنظیمات” برنامه بر روی دستگاه iOS که در آن شما می خواهید برای پاک کردن حافظه پنهان صفری. تنظیمات آیکون چرخ دنده در یک پس زمینه خاکستری است و می تواند در صفحه نمایش دستگاه خود را یافت.

مرحله 2: انتخاب کنید “عمومی” گزینه

در حال حاضر، حرکت کردن و شیر بر روی “عمومی” گزینه است.

مرحله 3: شیر آب بر روی “ذخیره سازی و آیکلاد استفاده”

حرکت برای پیدا کردن گزینه “ذخیره سازی و آیکلاد” در بخش استفاده از پوشه عمومی. بخش طریقه استفاده به طور کلی در بخش پنجم.

گام 4: انتخاب کنید “مدیریت انبارداری”

در حال حاضر شما قادر به پیدا کردن برخی از گزینه های زیر “ذخیره سازی” هدر خواهد بود. بر روی گزینه “مدیریت انبار” در آن ضربه بزنید. این لیستی از تمام برنامه های در حال اجرا بر روی دستگاه خود را همراه با فضای حافظه گرفته شده را نشان میدهد.

مرحله 5: حذف و نصب مجدد نرم افزار لازم

در برنامه که شما را اذیت ضربه بزنید. شیر بر روی “حذف برنامه” در زیر بخش “اسناد و داده ها”. این کش اپل روشن است. در حال حاضر به فروشگاه App سر و برنامه دانلود کنید.

قسمت 4: چگونه برای پاک کردن کش برنامه بر روی آیفون / آی پد از settings? برنامه

حافظه پنهان برنامه پاکسازی مجاز نیست به صورت دستی در آیفون و آیپد انجام می شود. با این حال، برخی از برنامه های مانند سافاری اجازه کش و وب سایت داده به تمیز. اما می تواند از برنامه صفری انجام نمی شود مگر اینکه آن را به طور انحصاری توسط توسعه دهنده برنامه مجاز است. Google Chrome یک مثال خوبی از چنین یک برنامه است که اجازه می دهد تا کاربران را به پاک کردن حافظه پنهان برنامه است. از روش زیر برای فضای آزاد بر روی آی فون را امتحان کنید.

مرحله 1: برنامه باز کردن گوگل کروم

در آی فون خود را، بر روی آیکون گوگل کروم ضربه بزنید و آن را باز.

مرحله 2: انتخاب کنید “تنظیمات” گزینه

در حال حاضر، “تنظیمات” گزینه های موجود انتخاب کنید زمانی که شما در دسترس سه عمودی در سمت راست بالای صفحه نمایش ضربه بزنید.

[wp-rss-aggregator]

مرحله 3: انتخاب “حریم خصوصی” گزینه

پایین و شیر بر روی گزینه ای به نام “حریم خصوصی”

گام 4: داده را انتخاب کنید پاک می شود

در حال حاضر، “پاک کردن داده های مرور” گزینه زیر حریم خصوصی در دسترس ضربه بزنید. نوع داده شما را به روشن آرزو در بخش های بعدی را انتخاب کنید. اگر شما مایل به انتخاب تنها کش هستند، آن را انتخاب کنید و روند وقتی از شما خواسته اعلام.

این روش به دنبال داشته باشد برای پاک کردن کش از برنامه های که اجازه می دهد پاکسازی داده های آن است.

بنابراین، این روش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاک کردن حافظه پنهان را از دستگاه خود را IOS می باشد. همه چهار راه حل های بالا توضیح داده آسان و کارآمد در آزاد کردن فضای حافظه در iPhone یا iPad خود را. با این حال، توصیه می کنیم  پاک کردن (سیستم عامل iOS) برای فرآیند آسان و امن.

منبع:dr.fone

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ipsum ultricies ut tempus Aenean elit. leo. vulputate, consequat. eget
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .

(تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری کوتاه مدت است با تبلیغات در معماری و زندگی بیشتر دیده شوید )