حلقه ی در قلبی چوبی

12

حلقه ی در قلبی چوبی

اگه از کار کردن با چوب لذت می برید حتما این پروژه رو انجام بدید😍 نه تنها یه دکوری خاصه بلکه می تونه یه هدیه دست ساز برای ولنتاین باشه.

برای درست کردن این حلقه زیبا من از شاخه های درخت استفاده کردم و همونطور که می بینید خودم اون ها رو بریدم و به صورت قرص های چوبی در آوردم. اگر نمی تونید این کار رو انجام بدید می تونید این قرص های چوبی رو از گلفروشی ها یا فروشگاه های آنلاین پیدا کنید.

در نهایت برای ساخت این کار به 34 قطعه قرص چوبی به قطر 5 سانتی متر، چسب چوب، رنگ اکریلیک صورتی ( یا هر نوع رنگ دیگری)، پارچه کنفی، طناب کنفی برای آویزان کردن و دریل برای سراخ کردن جای آویز نیاز دارید.

برای ساخت بدنه ی اصلی از دو لایه استفاده کردم. لایه ی اول رو چیدم و با چسب چوب به هم چسبوندن و لایه ی دوم رو روی اون با چسب چسبوندم.

قسمت بالای کار رو با دریل یک سوراخ کوچیک ایجاد کردم برای عبور طناب برای آویزان کردنش. اما شما می تونید این کار رو نکنید و مستقیم طناب رو به قسمت بالایی کار گره بزنید و آویز ایجاد کنید.

سطح رویی کار رو یک لایه رنگ زدم. نیاز نیست رنگ آمیزی رو تکرار کنید. هدف ما همین حالت سایه روشنیه که ایجاد میشه.

برای قسمت بالایی بد نیست تزئینی انجام بدید. من این گل های کنفی رو قبلا درست کرده بودم که با چسب چسبوندم بالای کار. می تونید از هر تزئینی که دارید یا دوست دارید استفاده کنید.

همونطور که در شکل پایین می بینید برای آویزش هم یک نوار باریک از پارچه ی کنفی رو با طناب کنفی نازک از سوراخی که ایجاد کرده بودم رد کردم و گره زدم.

آویز چوبی زیبامون آمادست😌

 

منبع: meatloafandmelodrama

ترجمه و ویرایش: archalife

 

نظرات بسته شده است.

tristique odio dolor eget accumsan pulvinar sed risus felis tempus elit. sit
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .