بازطراحی مدرسه برنتوود لندن

2

بازطراحی مدرسه برنتوود لندن توسط آلفورد هال موریس

مدرسه برنتوود در جنوب شهر لندن حدود دو هزار دانش آموز و دویست کارمند دارد و هدف از بازطراحی این مدرسه تبدیل آن به یک محیط آموزشی مدرن و فضایی شاد و کارآمد بود.

 

[frontpage_news widget=”29233″ name=”برترین های مهندسی”]

 

بازطراحی مدرسه برنتوود لندن توسط آلفورد هال موریس

آلفورد هال موریس، معمار این پروژه اعتقاد داشت که آموزش کودکان نیازمند امکانات مناسب است و فضای پیرامون دانش آموزان نقش زیادی در یادگیری و تشکیل شخصیت آن ها دارد. او در نهایت توانست با تخریب و دوباره ساختن به یک تعادل از گذشته و حال برسد و مدرسه برنتوود را به یک فضای مناسب برای آموزش کودکان تبدیل کند.

این پروژه بر اساس برقراری تعادل بین آموزش و نظم با بازی و تفریح طراحی شده است. بازسازی ساختمان های مخروبه و ساختن فضاهای جدید از چالش های اصلی این پروژه بود. در طرح جدیدی که ارائه شد تمام ساختمان های موجود غیر از استخر و سالن نمایش تخریب شدند و یک ساختمان آموزشی چهار طبقه، یک ساختمان برای رشته های هنری و یک سالن ورزشی به این مدرسه اضافه شد. حفظ مشخصه اصلی ساختمانی که در سال ۱۹۸۴ ساخته شده بود در کنار ترکیب گذشته با حال یک فضای شاد و کارآمد ایجاد کرده است.

بازطراحی مدرسه برنتوود لندن توسط آلفورد هال موریس

کلاس های آموزشی در امتداد یک راهرو قرار دارند و میان آن ها تراس هایی وجود دارد و نور طبیعی توسط پنجره های بزرگ انتهای راهرو به فضای داخلی میرسد. کلاس ها به صورت انعطاف پذیر طراحی شده اند و میتوان آن ها را با یکدیگر ترکیب کرد.

مدرسه برنتوود برنده جایزه RIBA Stirling 2015 شده است که سالانه به برترین معماری بریتانیا ارائه میشود و معتبرترین جایزه معماری در این کشور است. از دیگر افتخارات این پروژه میتوان به جوایز متعددی مانند New London و RIBA نیز اشاره کرد.

ابگینه

نظرات بسته شده است.

tristique elit. quis dolor efficitur. velit, felis Lorem et,
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .