طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

افراد متخصص در حوزه فناوری دست به کارشده اند تا ماسک ‌هایی با ویژگی‌ های منحصر به فرد اختراع کنند

148

همه گیری ویروس کرونا، به سبب تاثیرات جهانی خود، همچنان سبک زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده است! در این میان، برخی افراد متخصص در حوزه فناوری دست به کارشده اند تا ماسک ‌هایی با ویژگی‌ های منحصر به فرد اختراع کنند.

کمپانی کانادایی طراحی و تولید تجهیزات حفاظتی The BioVYZR™ HQ به تازگی از ماسک های جدید خود رونمایی کرده است! محصول BioVYZR 1.0 ، جدیدترین و متفاوت ترین ایده برای حفاظت در برابر ویروس کرونا است؛ ماسکی که شبیه به کلاه ایمنی فضانوردی می باشد و به ادعای طراحان و سازندگان، به هیچ عنوان ویروس در این ماسک ورود نمی ‌کند.

افراد می ‌توانند با یک بند بزرگ، ماسک BioVYZR 1.0 را به دور قفسه سینه خود وصل کنند و به طور طبیعی نفس بکشند. این ماسک که مجهز به یک فن است، از یک موتور تغذیه می‌ کند تا بتواند هوا را از طریق فیلترها خارج کند و عوامل بیماری ‌زای مضر را از بین ببرد (فنی که در پشت ماسک تعبیه شده است، هوا را به داخل می‌کشد و به میان فیلترهای ماسک می ‌برد و در آخر از طرفین ماسک به بیرون فرستاده می‌ شود)! همچنین در بالای این ماسک یک لبه بزرگ تعبیه شده است تا از تماس دستان افراد با صورت آنها جلوگیری شود.

جالب است بدانید تاکنون چیزی در حدود ۲۰۴ هزار پوند بر روی طراحی و تولید این ماسک توسط پزشکان، پرستاران و دندانپزشکان سرمایه‌ گذاری شده است. ماسک BioVYZR ۱.۰ ماه گذشته میلادی به خطوط مونتاژ رسید و پیش بینی می‌شود با قیمت حدود ۱۴۱ پوند به فروش برسد!

ابگینه

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

venenatis dictum Curabitur tristique porta. vel, ante. Nullam adipiscing
کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ