استیکر اتاق کودک با عکس‌برگردان‌های دیواری

ممکن است که شما از دیوارهایی لذت ببرید که رنگ‌هایی خنثی دارند اما سلیقه بچه‌ها فرق می‌کند. وقتی کودکان به دیوار نگاه می‌کنند؛ صفحه‌ای خالی می‌بینند که برای نقاشی کشیدن با مداد شمعی عالی است. اگر می‌خواهید مانع شاهکار هنری آن‌ها شوید از استیکر اتاق کودک دیواری استفاده کنید که علاقه فرزندتان را بازتاب می‌کند. بیایید کمی با طراحی اتاق کودک با استفاده از عکس‌برگردان یا استیکر اتاق کودک دیواری آشنا شویم.

دانلود رایگان مرورگر Crypto 

دانلود رایگان مرورگر Crypto 

آماده کردن دیوار

زدن عکس‌برگردان روی دیوار کار راحتی است. این خبر خوبی برای شماست چون از نصبی آسان حرف می‌زند. فقط چند نکته هست که باید به خاطر بسپارید.

قبل از هر چیزی، موقعیت عکس‌برگردان یا استیکر را انتخاب کنید. بعد از اینکه نقطه‌ای را سروسامان دادید؛ سطح را کاملاً تمیز و موانع را برطرف کنید. اگر دیوار صاف نباشد؛ استیکر اتاق کودک ترک برمی‌دارد یا حباب هوای زیر آن تشکیل می‌شود. سوراخ‌های ناشی از قاب‌ها و پوسترهای قبلی را با بتونه پر کنید.
شما به چیزی نیاز دارید که هرگاه فرزندتان به دیوار نگاه کرد؛ او را جذب کند. اتاق‌خواب بچه‌ها، فضایی متعلق به آن‌هاست؛ پس استیکری را انتخاب کنید که خودشان دوست دارند.
همچنین، سایز استیکر اتاق کودک را در نظر بگیرید. موارد بزرگ‌تر، ترسناک به نظر می‌رسند چون تصور می‌شود که چسباندشان مشکل است. اما واقعیت امر این است که اندازه استیکر یا عکس‌برگردان نقش بسزایی روی پروسه چسباندن تصویر ندارد. از انتخاب تصاویر بزرگ نهراسید چون با محصولی روبه‌رو هستید که خودش پشتش چسب دارد. این پروسه کم‌تر از یک ساعت زمان می‌برد اما مزایای آن به‌ اندازه تمام دوران کودکی فرزندتان خواهد بود.

به دقت اندازه بگیرید

دانلود رایگان مرورگر Crypto 

ابعاد عکس‌برگردان را اندازه بگیرید. توجه خاصی به قسمت‌هایی کنید که سفید نیستند.
به نحوه چسباندن تصویر دقت کنید. ببینید که شما به تصاویر افقی نیاز دارید یا عمودی. موقع انتخاب عکس‌برگردان به موقعیت پریز برق و دیگر لوازم موجود روی دیوار توجه کنید. اگر استیکر برای  دیوار خانه شما مناسب نیست؛ باید عکس‌برگردان متفاوتی انتخاب کنید یا اینکه چند استیکر تهیه کنید و فضا را به‌صورت متعادل طراحی نمایید.

پروسه نصب استیکر اتاق کودک

دانلود رایگان مرورگر Crypto 

بعد از اندازه‌گیری هر چیزی، حالا می‌دانید که استیکر اتاق کودک را دقیقاً کجا بچسبانید. از اینجا به بعد پروسه آسان است. پوشش پشت برچسب را جدا کنید.
شما باید اولویت‌بندی کنید که از چسباندن کدام قسمت شروع کنید. برای به دست آوردن سطحی صاف، حباب‌های هوا و چروک‌های ایجاد شده را رفع کنید. تا لحظاتی بعد، کار تمام است!


کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ