ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوب

ابزار نصب و وسایل نصب لمینت ، پارکت و کفپوش های چوب

اگر می‌خواهید نصب کف‌پوش را تجربه کنید؛ داشتن تجهیزات درست، بیش از هر چیزی اهمیت دارد. با جمع‌آوری این لوازم کار را برای خود آسان کنید؛ چه نحوه استفاده از این ابزار نصب را بدانید و چه نه. ابزاری که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم به همه افراد از تازه‌کارها تا مجرب‌ها کمک می‌کنند تا از پس کار نصب کفپوش بربیایند.

چاقوی مخصوص یا کاتر

برای بریدن کفپوش و زوایا به یک چاقوی مناسب یا کاتر نیاز دارید؛ چاقویی که قابل جمع شدن باشد و دارای چند تیغه باشد تا از عهده برش سطوح مختلف بربیایید. تیغه زاویه‌دار، قدرت کنترل شما را بالا برده و  برش لبه‌ها را آسان‌تر می‌کند. قیمت این چاقوها مناسب است اما اگر قرار است پروژه بزرگی را به سرانجام برسانید بهتر است از مدل‌های باکیفیت استفاده کنید.

گونیای نجاری

ابزار نصب لازم بعدی، گونیای نجاری است که به شما کمک می‌کند تا سایز صفحات کفپوش را اندازه بگیرید و اندازه‌های گرفته شده را تبدیل کنید. گونیایی تهیه کنید که قابلیت اندازه‌گیری زوایای مختلف از ۳۰ تا ۹۰ درجه را داشته باشد. گونیا شما را خاطرجمع می‌کند که زاویه بین خطوط مجاور، درست نود درجه است و کمک می‌کند تا زاویه بین صفحات کفپوش نامتعادل را تنظیم کنید.

متر

بدیهی است که تا مساحت کل سطح محاسبه نشود؛ چنین کار سنگینی انجام‌پذیر نخواهد شد. با اندازه‌گیری طول و عرض سطح می‌توانید چگونگی قرارگیری کفپوش را متصور شوید. متر، بهترین دوست شما در این مرحله است و به شما کمک می‌کند تا تعداد کاشی یا صفحات کفپوش برای هر ردیف را تعیین کنید.


کسب درآمد در خانه، کسب درآمد از طریق اینترنت بدون هیچ سرمایه ای” حتما بخونید


کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ