آیا می‌دانید کاپ قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران اثر یک معمار است؟

0 12

آیا می‌دانید کاپ قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران اثر یک معمار است؟

« خلیج فارس در قلب سرباز هخامنشی»
با کانسپت این اثر بیشتر آشنا شوید…

[wp-rss-aggregator]

آیا می‌دانید کاپ قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران اثر یک معمار است؟
.
کاپ قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران اثری است از معمار جوان ایرانی « #فرشاد_فرهد »
.
فرشاد فرهد معمار ایرانی فارغ التحصیل #دانشگاه_آزاد_اسلامی است. او طراح کاپ #لیگ_برتر_فوتبال_ایران (موسوم به لیگ #خلیج_فارس ) ، مدال‌های قهرمانان و حتی #سکوی_قهرمانی می‌باشد.
.
بد نیست بدانید طراحی همین عناوین برای #لیگ_فوتبال_آزادگان، #لیگ_بانوان و لیگ #فوتسال #ایران نیز اثر فرشاد فرهاد است. از عمر طراحی برخی از این آثار سه سال گذشته است و عملاً بعنوان طرحی ثابت ثبت شده‌اند.
.
#کانسپت طراحی کاپ قهرمانی ایران یک #سرباز_هخامنشی است که زره‌ای طلایی بر تن دارد. #قلب این سرباز اصیل ایرانی، لوگوی لیگ برتر فوتبال ایران که همانا خلیج فارس است می‌باشد. به لحاظ مفهومی این سرباز اصیل و ‌زره پوش آماده‌ی #دفاع و حفاظت از #هویت_ملی ایران، که خلیج فارس نماد آن است می‌باشد.
.
#هندسه ‌قسمت فوقانی کاپ و پوسته‌ی دوم نیز تماماً سعی بر آن دارد تا به شکل هرچه بهتر نگاه‌ها را به قلب #جام و نماد خلیج فارس معطوف کند. دسته‌ی این جام بر خلاف تمام جام‌های متداول در قسمت پشت آن تعبیه شده تا رخ و نمای اصلی جام لیگ برتر به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده شود.
.
فرشاد فرهد در گفتگوی اختصاصی با #هنرمعماری تأکید می‌کند که در طراحی این جام یک گروه همکاری داشتند که می‌بایست تشکر ویژه‌ای از تمامی عوامل دخیل در #طراحی و ساخت آن داشت. همچنین می‌بایست تشکر ویژه‌ای از مدیران سازمان لیگ فوتبال ایران داشت که در سال‌های اخیر تمام عزم خود را جهت ارتقا و نیل به استانداردهای بین المللی جزم کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

odio mattis elit. elementum ut at dapibus ante.
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .