آپارتمان 70 مترمربعی با رنگ های چشمگیر - معماری

آپارتمان 70 مترمربعی با رنگ های چشمگیر

0 531

طبق شرح متن ارائه شده توسط معماران پروژه، پیکربندی فضای داخلی این آپارتمان 70 مترمربعی با رنگ های چشمگیر و  براساس شناسایی سه منطقه عملکردی در فضا با استفاده از مبلمان ثابت و متحرک صورت گرفته است. فضای عملکردی در طول روز با شناسایی سه منطقه خاص تعریف شده است: ورودی ، آشپزخانه و اتاق نشیمن.

برای هر یک از این فضاها ، معماران عنصری کاملاً جدا از دیوارها طراحی کردندکه به ایجاد “مرزهای” آنها کمک می کند. سه “جزیره”: یک قسمت برای ورودی ، یک جزیره مربع برای منطقه آشپزی ، و کنسولی برای اتاق نشیمن.

از طرف دیگر ، در امتداد فضاها ، آشپزخانه ، انبار ، شومینه و قفسه کتاب با ارائه پیشنهادات عملکردی اتصال بین صفحات مختلف دیوارها و به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی را سبب می شوند  طراحی  تندیس گونه و رنگین ، نیز   با هدف شناسایی مناطق با عملکردهای خاص در نظر گرفته شده اند.

پارتیشن ، کتابخانه و کنسول کناری از متریال های مختلف تشکیل شده اند:  متریال آهن برای قسمت ساختاری و چوب برای پانل ها. آشپزخانه دارای عملکرد چندگانه ذخیره سازی ، دسترسی به محل خواب از طریق یک درب یکنواخت ، دارای کمد و کمد فنی رادیاتور است. شومینه کاملاً با دستگاه تهویه حرارتی قابل تعویض جایگزین و پوشانده شده و به نیمکتی برای ذخیره سازی تبدیل شده است.
پارتیشن ورودی دو طرفه شامل پانل های چوبی ثابت ، یک آینه مضاعف و روشنایی دوگانه با نور متمرکز با سیستم الکتریکی یکپارچه و ساختار فلزی طراحی شده است.

انتخاب و موقعیت روشنایی نیز با هدف از بین بردن چراغ های سقفی و قرار دادن عناصر درگیر و متصل در فضا همینطور تغییر شکل کامل سرویس بهداشتی اصلی و ایجاد سرویس اضافی نیز  از موضوعات و اولویت های اصلی طراحی بوه است. با پلان، دیاگرام هاو تصاویر بیشتر این آپارتمان همراه باشید….

منبع: آرک دیلی – ارل

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ante. non quis ut libero vel, ultricies eget dapibus
× چطور میتونم به شما کمک کنم؟